O nás

Firma HSC Praha s.r.o.  vznikla v roce 1997. Naší hlavní činností je podnikání v oboru stínící techniky. Od roku 1997 jsme získali bohaté zkušenosti v tomto oboru, které formou poradenství předáváme dál našim zákazníkům.  V roce 2000 jsme zařadili ještě drobné rekonstrukce interiérů -  malování, obklady, zednické, instalatérské a elektrikářské práce. Snažíme se o kvalitní dodávku prací a vyřešení některých problémů, které ve stavebnictví vzniknou, vždy ke spokojenosti zákazníka.

Prodáváme a montujeme horizontální žaluzie na dřevěná i plastová okna (bambusové i v imitaci dřeva), dále prodáváme a instalujeme doplňky Velux, vertikální žaluzie, roletky, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety a výsuvné markýzy.

Cílem naší společnosti není pouhý prodej žaluzií a rolet, ale hlavně řešení problematiky stínění v širším kontextu. Neustálý vývoj produktů a používaných materiálů nám umožňuje uspokojovat i nejrozmanitější požadavky našich zákazníků. Neustále sledujeme trendy stínící techniky, abychom tyto poznatky využili při technických řešeních v praxi.
 
Zaměřujeme se především na co nejrozsáhlejší nabídku sortimentu a tím uspokojení co nejširšího okruhu zákazníků. V praxi to znamená, že dodáváme od základních produktů - cenově velmi výhodných - až po technicky nejdokonalejší systémy vyšších tříd. Důraz klademe hlavně na kvalitu a to nejen výrobků, ale i služeb a servisu.

Náš team

jednatel

Petr Holeček
tel: +420 776 788 598
e-mail: hsc@hsc-praha.cz