Vnitřní žaluzie

Dodáváme širokou škálu horizontálních i vertikálních žaluzií v mnoha různých materiálech i odstínech, ke kterým patří též velmi oblíbené žaluzie bambusové.

Žaluzie vnitřní - INT-50

Žaluzie vnitřní- Typ int-50
Tato žaluzie je vhodná pro menší rozměry a její výhodou je přijatelná cena a menší svazek lamel při staženém stavu. Ovládání žaluzie je šňůrou nebo motorem. Žaluzie je vedená silonovou strunou a svazek žaluzie je možné schovat pod krycí plech.

Vnitřní žaluzie horizontální - Typ Max 25

Žaluzie interní - Typ MAX 25 je vhodná pro všechny druhy plastových oken a eurooken. Základem této žaluzie je prověřená mechanika, která je zakrytá zaoblenou krycí lištou. U obou typů žaluzií je možné domykatelné provedení a boční silonové vedení které zajišťuje stabilitu žaluizie. Horní nosiče jsou vyráběny v barvě bílé, stříbrné, hnědé, v barvě přírodního a zlatého dubu a v imitacích dřeva.

Vnitřní žaluzie horizontální - Typ IDS

Vnitřní žaluzie horizontální
Žaluzie typu IDK jsem vhodné do plastových i dřevěných oken. Žaluzie je ovládaná řetízkem kterým se řídí naklápění a vytahování lamel. Silonové boční vedení zajišťuje stabilitu žaluzie. Široký horní profil zakrývá všechny spojovací prvky a díky své ploché konstrukci minimálně přesahuje příčný profil okna. Žaluzie je dodávána v 60 barevných odstínech a v imitaci dřeva včetně barevného sladění lišt a provázků.