Venkovní žaluzie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor  consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in.

Žaluzie venkovní - Typ C-80

Žaluzie venkovní - Typ C-80
Tyto žaluzie představují stále užívanější způsob venkovního zastínění administrativních budov, škol, nemocnic, výrobních objektů a rodinných domů. Velkou výhodou venkovních žaluzií je zadržení slunečního záření již vně objektu a tím zabránění přehřívání interiéru. Dobré jméno si tyto žaluzie získaly vzhledem ke své snadné regulovatelnosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti. Ovládání žaluzie může být řešeno klikou, nebo motorem se sluneční a větrnou automatikou. Při vytažení je žaluzie schována pod krycí plech. Ten může být v barvě fasády, nebo naopak v konstantní barvě jako výrazný architektonický prvek. Žaluzie je vedená v lištách, které zabraňují pohybu žaluzie při větru. Lišty je možné lakovat v různých barvách.

Venkovní žaluzie Z-90

Venkovní žaluzie Z-90
Tyto žaluzie představují současnou špičku ve výrobní skupině venkovních žaluzií.Tento typ žaluzií v sobě nese všechny výhody použití žaluzie C – 80 a navíc přidává další konstrukční vylepšení, které zvyšují konfort používání těchto žaluzií. Jednotlivé lamely mají tvar písmene Z. Tato úprava zaručuje dokonalé doklopení žaluzie a minimalizuje tak množství světla, které prochází plochou žaluzie. Na hranách lamel je nalisováno pryžové těsnění, které tlumí hluk při dotyku lamel. K pohodlné obsluze žaluzií používáme řídící jednotky ( časové spínače ) a ovládací jednotky značek Becker, Somfy, Gaiger.