Markýzy Pergoly

Cílem naší společnosti není pouhý prodej žaluzií a rolet, ale hlavně řešení problematiky stínění v širším kontextu. Neustálý vývoj produktů a používaných materiálů nám umožňuje uspokojovat i nejrozmanitější požadavky našich zákazníků. Neustále sledujeme trendy stínící techniky, abychom tyto poznatky využili při technických řešeních v praxi.

Markýzy otevřené

Markýzy s kloubovými rameny
Výsuvné markýzy jsou sluneční clonou, kterou zajišťuje dokonalé konstrukční řešení. Základním prvkem je ocelový profil, který podle typu markýzy může být čtvercový, nebo trojhranný. Markýzu vysouvají kloubová ramena s tažnou pružinou a dvojitými nerezovými lanky. Markýzy je možné montovat na strop, nebo na zeď. U některých typů je možné ovládací tyčí měnit úhel sklonu markýzy a výsuv volánu podle polohy slunce.

Markýzy kazetové

Markýzy kazetové
Kazetové markýzy jsou charakterizovány moderním designem, dokonalou ochranou všech součástek a látky celohliníkovou extrudovanou kazetou, která zaručuje dlouhou životnost markýzy. Ovládat lze ručně, nebo motorem, jako u výsuvných markýz.

Balkónové markýzy

Balkónové markýzy
Balkónové markýzy jsou potřebným doplňkem balkónů a lodžií panelových i rodinných domů. Zajistí ochranu soukromí a rozšíří možnosti využití balkónů bez ohledu na vnější klimatické podmínky. Kladem je snadná obsluha a dlouhá životnost za přijatelnou cenu.

Pergoly

pergoly
Pergoly jsou ideálním řešením pro zastínění volného prostoru, nebo prosklených staveb. Jsou vybaveny systémem protitahu, který umožňuje bezproblémové sjíždění při libovolném sklonu pergoly. Celistvý krycí box zajišťuje dokonalou ochranu látky před větrem, deštěm či sněhem. Ovládání pergoly je buď ruční ( klikou ), nebo motorem. Jako u výsuvných markýz lze objednat větrnou automatiku, otřesové čidlo, dálkové ovládání.